Svenska Spel
HockeyAllsvenskan logo

Nedan finns de kontaktpersoner som du kan vända dig till för upplysningar om AIK Ishockey. 

Ledning

 

Anders Olson
VD
anders.olson@aik.se

 

 

Försäljning & marknad

Sevve Saberi 
076-002 26 11
sevve.saberi@aik.se

 

Mats Thelin
076- 886 38 11
mats.thelin@aik.se

Administration

Lars Ekholmer
Ekonomichef
070-763 28 28 
lars.ekholmer@aik.se

 

Ching-Hui Hsu
Ekonomiassistent
073-030 12 66
chinghui.hsu@aik.se

 

Linda Jonsson
Administratör/VIP
08-515 189 38
linda.jonsson@aik.se

 

 Sport                        Kommunikation & Media

Anders Gozzi
Sportchef
076-002 26 19 
anders.gozzi@aik.se

 

Oliver Bäverlind
Kommunikationsansvarig
073-030 13 30
oliver.baverlind@aik.se

Säkerhet                       

Thomas Lööw
Säkerhetsansvarig
076-002 26 17
thomas.loow@aik.se

 

 
 

Copyright © 2011-2017 AIK Hockey

Produktion och drift: Sports Editing Sweden AB

Design/grafik: Four of a kind