Svenska Spel
HockeyAllsvenskan logo

Nedan finns de kontaktpersoner som du kan vända dig till för upplysningar om AIK Hockey. 

Ledning

 

Anders Olson
VD
anders.olson@aik.se

 

 

Försäljning & marknad                               CSR & AIK Business Network

Sevve Saberi
076-002 26 11
sevve.saberi@aik.se

                     

Johanna Lagus
070-751 12 12
johanna.lagus@aik.se 
               

Katties Brunberg

073- 809 13 67
katties.brunberg@aik.se

Administration

Lars Ekholmer
Ekonomichef
070-763 28 28 
lars.ekholmer@aik.se

Ching-Hui Hsu
Ekonomiassistent
073-030 12 66
chinghui.hsu@aik.se

 

Linda Segui
Administratör/VIP
08-515 189 38
linda.segui@aik.se

 

Sport                                                             Kommunikation & Media 

Anders Gozzi
Sportchef
076-002 26 19
anders.gozzi@aik.se

     

Peter Håkansson
Ungdomsansvarig
070-747 37 18
peter.hakansson@aik.se

Oliver Bäverlind
Kommunikationsansvarig
073-030 13 30
oliver.baverlind@aik.se           

Säkerhet                      

Thomas Lööw
Säkerhetsansvarig
076-002 26 17
thomas.loow@aik.se

 

 

 
 

Copyright © 2011-2017 AIK Hockey

Produktion och drift: Sports Editing Sweden AB

Design/grafik: Four of a kind